Location : Home > L > LP163F35IET
LP163F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
LP163F35IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
41206.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 14-22 AWG
41206.2 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
41206.2 On Shore Technology Inc. 147270 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5MM Unitronix Electronics Limited
41206.2 On Shore Technology Inc. 288970 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1617850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1617850000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1617850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1617850000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
40-6508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6508-31 Aries Electronics 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6508-31 Aries Electronics 147200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6508-31 Aries Electronics 288450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6508-31 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-032-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-032-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-032-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-032-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 32 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-032-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 32 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-641210-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
0395377324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1241961-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
1241961-3 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1241961-3 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1241961-3 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1241961-3 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ STD TIM HOUSING MKII 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1156620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)