Location : Home > L > LP150F23IET
LP150F23IET
Share on FacebookShare on Facebook
LP150F23IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2401XAAR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2401XAAR CTS-Frequency Controls 140020 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2401XAAR CTS-Frequency Controls 140020 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2401XAAR CTS-Frequency Controls 32245 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2401XAAR CTS-Frequency Controls 97870 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291593 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 2 ASY CH
1042400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 6-16 AWG
1042400000 Weidmuller 147360 2016+ CONNECTOR TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
1042400000 Weidmuller 8000 2012+ CONNECTOR TERMINAL BLOCK EKT Electronics Co., Ltd
VM05058300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM05058300J0G Amphenol FCI 147010 2016+ 762 TB PLU PLU WF LOW-T Unitronix Electronics Limited
VM05058300J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM05058300J0G NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3240042 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240042 Phoenix Contact 157140 2016+ FORK CABLE LUG Unitronix Electronics Limited
3240042 Phoenix Contact 288210 2016+ FORK CABLE LUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284519-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole