Location : Home > L > LP049F35CDT
LP049F35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP049F35CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5990A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
1N5990A IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5990A MICROSEM 4000 SMD Chaoxin Technology (HK) Limited
1N5990A NEWJERSEYS 5243 New Jersey Semiconductor
CZRV5239B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323
CZRV5239B-G Comchip Technology 157399 15+ DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD-323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CZRV5239B-G Comchip Technology 893300 1525+ DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD-323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CZRV5239B-G IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRV5239B-G NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX55C4V3-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
BZX55C4V3-TAP brenda@hon 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZX55C4V3-TAP STOCK 46440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BZX55C4V3-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBR18045E3/TU Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 18A 45V TO-220AC
MBR18045E3/TU IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBR18045E3/TU NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V35PWM12HM3/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 120V 35A SLIMDPAK
AR1PDHM3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 200V 1A DO220AA
AR1PDHM3/84A Vishay 9962 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
AR1PDHM3/84A Vishay 10000 15+ DO-220AA Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
AR1PDHM3/84A Vishay 52710 12+ DO-220AA SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UB-MC5ABR3-SD204-4S-1-TB NMP Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro AB Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
TJ06310200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ06310200J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 381 TB PLU PLU W/F Unitronix Electronics Limited
TJ06310200J0G IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ06310200J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2281555 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2281555 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2281555 Phoenix Contact 147310 2016+ TERM BLOCK MOD STRIPS 20POS Unitronix Electronics Limited
2281555 Phoenix Contact 289210 2016+ TERM BLOCK MOD STRIPS 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769110000 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769110000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PCB 10POS 5.08MM BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1887630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1887630000 Weidmuller 147180 2016+ LSF-SMT 3.50/05/135 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
170887-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Clear 0.197" (5.00mm)
1072-1-23-21-00-00-01-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.072" (1.83mm) Dia