Location : Home > L > LP0007/01-PC99AL-0.1
LP0007/01-PC99AL-0.1
Share on FacebookShare on Facebook
LP0007/01-PC99AL-0.1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP0007/01-PC99AL-0.1 LP0007/01-PC99AL-0.1 t-Global Technology PC99AL 0.1MM FOR 14.5MM BOARD 2000 t-Global Technology 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-644759-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
4-644759-3 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644759-3 TE Connectivity AMP Connectors 287950 2016+ CONN HEADER 13POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com