Location : Home > L > LP0002/01-PC99AL-0.1
LP0002/01-PC99AL-0.1
Share on FacebookShare on Facebook
LP0002/01-PC99AL-0.1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-103325-0-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103325-0-30 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103325-0-30 TE Connectivity AMP Connectors 287530 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 30POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103325-0-30 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 30POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0430452216 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold