Location : Home > L > LNY2W332MSEF
LNY2W332MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2W332MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2W332MSEF CAP ALUM 3300UF 20 450V SCREW 77350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LNY2W332MSEF CAP ALUM 3300UF 20 450V SCREW 1529900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNY2W332MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3300uF 450Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com