Location : Home > L > LNY2V472MSEF
LNY2V472MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2V472MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2V472MSEF CAP ALUM 4700UF 20 350V SCREW 795500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNY2V472MSEF CAP ALUM 4700UF 20 350V SCREW 1536000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNY2V472MSEF CAP ALUM 4700UF 20 350V SCREW 900700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNY2V472MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4700uF 350Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNY2V472MSEF CAP ALUM 4700UF 20 350V SCREW 900700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LNY2V472MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4700uF 350Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com