Location : Home > L > LNY2V183MSEJ
LNY2V183MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2V183MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2V183MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 350Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNY2V183MSEJ CAP ALUM 18000UF 20 350V SCREW 1235500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNY2V183MSEJ CAP ALUM 18000UF 350V 20 SCREW 21233 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor