Location : Home > L > LNY2G102MSEF
LNY2G102MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2G102MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2G102MSEF CAP ALUM 1000UF 20 400V SCREW 79010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LNY2G102MSEF CAP ALUM 1000UF 20 400V SCREW 1545600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNY2G102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 400Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com