Location : Home > L > LNX2L272MSEH
LNX2L272MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2L272MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2L272MSEH CAP ALUM 2700UF 20 550V SCREW 603600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNX2L272MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 550volts 2700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNX2L272MSEH CAP ALUM 2700UF 550V 20 SCREW 22874 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd