Location : Home > L > LNX2J472MSEK
LNX2J472MSEK
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2J472MSEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2J472MSEK Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 630volts 4700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2J472MSEK DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNX2J472MSEK CAP ALUM 4700UF 20 630V SCREW 591300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNX2J472MSEK RoHS Compliant 37274 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNX2J472MSEK standard package with RoHS 45200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LNX2J472MSEK CAP ALUM 4700UF 20 630V SCREW 1322800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited