Location : Home > L > LNX2G272MSEG
LNX2G272MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2G272MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2G272MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2G272MSEG CAP ALUM 2700UF 400V 20 SCREW 15000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor