Location : Home > L > LNX2G102MSEF
LNX2G102MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2G102MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2G102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 1000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2G102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 1000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNX2G102MSEF CAP ALUM 1000UF 400V 20 SCREW 34224 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor