Location : Home > L > LNU2W392MSEH
LNU2W392MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNU2W392MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNU2W392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 450V SCREW 87850 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LNU2W392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 450V SCREW 1323600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMT-11 Audio Products Buzzers BUZZER MAGNETIC 13MM SMD
SMT-11 N/A 98550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SMT-11 N/A 78650 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
SMT-11 PUI Audio, Inc. (VA) 8000 2012+ BUZZER PIEZO 5V 4.1KHZ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com