Location : Home > L > LNU2H681MSEF
LNU2H681MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNU2H681MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNU2H681MSEF CAP ALUM 680UF 20 500V SCREW 1349100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNU2H681MSEF CAP ALUM 680UF 20 500V SCREW 77670 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-64 Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
SO63-1-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD