Location : Home > L > LNT2W332MSEG
LNT2W332MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2W332MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2W332MSEG originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT2W332MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 3300uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2W332MSEG CAP ALUM 3300UF 20 450V SCREW 784000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.