Location : Home > L > LNT2V681MSEF
LNT2V681MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2V681MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2V681MSEF DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNT2V681MSEF CAP ALUM 680UF 20 350V SCREW 810200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT2V681MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 680uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com