Location : Home > L > LNT2V472MSEH
LNT2V472MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2V472MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2V472MSEH CAP ALUM 4700UF 350V 20 SCREW 10523 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNT2V472MSEH originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT2V472MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 4700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com