Location : Home > L > LNT2V332MSEG
LNT2V332MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2V332MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2V332MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 3300uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2V332MSEG CAP ALUM 3300UF 20 350V SCREW 791200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNT2V332MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 3300uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT2V332MSEG CAP ALUM 3300UF 350V 20 SCREW 12969 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AI-175 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 12V 13.8MM RADIAL
AI-175 PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER PIEZO 12VDC 14MM PCMNT Futune Electronics Co.Limitd