Location : Home > L > LNT2V223MSEK
LNT2V223MSEK
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2V223MSEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2V223MSEK Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 22000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2V223MSEK CAP ALUM 22000UF 20 350V SCREW 591500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT2V223MSEK RoHS Compliant 37844 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNT2V223MSEK standard package with RoHS 45770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.