Location : Home > L > LNT2V153MSEJ
LNT2V153MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2V153MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2V153MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 15000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2V153MSEJ CAP ALUM 15000UF 20 350V SCREW 594800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT2V153MSEJ CAP ALUM 15000UF 20 350V SCREW 1326300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited