Location : Home > L > LNT2G222MSEG
LNT2G222MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2G222MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2G222MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2200uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2G222MSEG standard package with RoHS 45750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LNT2G222MSEG CAP ALUM 2200UF 20 400V SCREW 586200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNT2G222MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2200uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT2G222MSEG CAP ALUM 2200UF 400V 20 SCREW 14189 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor