Location : Home > L > LNT2D222MSE
LNT2D222MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2D222MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2D222MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 200volts 2200uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2D222MSE originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNT2D222MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 200volts 2200uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT2D222MSE CAP ALUM 2200UF 200V 20 SCREW 17740 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor