Location : Home > L > LNT2C472MSE
LNT2C472MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2C472MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2C472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 4700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2C472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 4700uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT2C472MSE CAP ALUM 4700UF 20 160V SCREW 1350200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNT2C472MSE CAP ALUM 4700UF 160V 20 SCREW 18190 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-24-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD