Location : Home > L > LNT1V683MSE
LNT1V683MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1V683MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1V683MSE CAP ALUM 68000UF 20 35V SCREW 487900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT1V683MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 35volts 68000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com