Location : Home > L > LNT1K153MSE
LNT1K153MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1K153MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1K153MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 80volts 15000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT1K153MSE CAP ALUM 15000UF 20 80V SCREW 1347800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNT1K153MSE CAP ALUM 15000UF 80V 20 SCREW 105000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor