Location : Home > L > LNT1E474MSE
LNT1E474MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1E474MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1E474MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25volts 470000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT1E474MSE DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNT1E474MSE CAP ALUM 470000UF 20 25V SCREW 606800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135374004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H