Location : Home > L > LNT1C473MSE
LNT1C473MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1C473MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1C473MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16volts 47000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT1C473MSE standard package with RoHS 45350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LNT1C473MSE CAP ALUM 47000UF 20 16V SCREW 491500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNT1C473MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16volts 47000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNT1C473MSE CAP ALUM 47000UF 16V 20 SCREW 7890 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd