Location : Home > L > LNT1C154MSE
LNT1C154MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT1C154MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT1C154MSE DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNT1C154MSE CAP ALUM 150000UF 20 16V SCREW 805200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT1C154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16volts 150000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com