Location : Home > L > LNR2D472MSE
LNR2D472MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR2D472MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR2D472MSE Originalnew 38000 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LNR2D472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 200volts 4700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNR2D472MSE Originalnew 20000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
LNR2D472MSE CAP ALUM 4700UF 20 200V SCREW 488600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNR2D472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 200volts 4700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNR2D472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 200volts 4700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
273 Battery Products Battery Holders, Clips, Contacts SNAP-ON SR.STUD ON PHENOLIC WSHR
273 Xicon 80000 2012+ Metal Film Resistors - Through Hole 590Kohms 1 50PPM Global Thunder Electronics Co.,Ltd