Location : Home > L > LNR2C472MSE
LNR2C472MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR2C472MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR2C472MSE N/A 36000 NICHICON 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
LNR2C472MSE N/A 36000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
LNR2C472MSE N/A 36000 NICHICON 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LNR2C472MSE CAP ALUM 4700UF 20 160V SCREW 686300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LNR2C472MSE s/n 100 Nichicon 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LNR2C472MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 4700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com