Location : Home > L > LNR2C223MSE
LNR2C223MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR2C223MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR2C223MSE CAP ALUM 22000UF 20 160V SCREW 584600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNR2C223MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 22000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNR2C223MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 22000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd