Location : Home > L > LNR2C222MSE
LNR2C222MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR2C222MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR2C222MSE CAP ALUM 2200UF 20 160V SCREW 787700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNR2C222MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 2200uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNR2C222MSE CAP ALUM 2200UF 20 160V SCREW 682500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNR2C222MSE CAP ALUM 2200UF 20 160V SCREW 787700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.