Location : Home > L > LNR2A154MSE
LNR2A154MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR2A154MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR2A154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100volts 150000uF 0. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNR2A154MSE CAP ALUM 150000UF 20 100V SCREW 602100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNR2A154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100volts 150000uF 0. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNR2A154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100volts 150000uF 0. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd