Location : Home > L > LNR1V334MSE
LNR1V334MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR1V334MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR1V334MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 35volts 330000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNR1V334MSE CAP ALUM 330000UF 20 35V SCREW 1501800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNR1V334MSE CAP ALUM 330000UF 20 35V SCREW 78530 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060553006 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 35 V