Location : Home > L > LNR1E474MSE
LNR1E474MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR1E474MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR1E474MSE CAP ALUM 470000UF 20 25V SCREW 78990 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LNR1E474MSE CAP ALUM 470000UF 20 25V SCREW 1524600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LNR1E474MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25volts 470000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
02227100 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX PLASTIC GRY/CLR 4.8"LX4.72"W
0430310002-10-L0-D Cable Assemblies Jumper Wires, Pre-Crimped 10" PRE-CRIMP A2040L BLUE
1413262 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies NBC-MRD/ 5 0-93E SCO US
1413262 Phoenix Contact 139900 NEW RoHS NBC-MRD/ 5 0-93E SCO US FindCores Electronics Inc.
1413262 Phoenix Contact 232130 1538+ NBC-MRD/ 5 0-93E SCO US AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2867678 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE 1M MCX ML - SMA ML 50 OHM
2867678 N/A 23 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2867678 Phoenix 522 CABLE1MMCX AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
24-003-173 Cable Assemblies Flat Flex Cables (FFC, FPC) CABLE 24POS .100 JUMPER 3 INCH
24-003-173 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
686609100001 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE FFC 1MM TYPE 1 9P 100MM