Location : Home > L > LNR1C154MSE
LNR1C154MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNR1C154MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNR1C154MSE DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNR1C154MSE CAP ALUM 150000UF 20 16V SCREW 805500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNR1C154MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 16volts 150000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNR1C154MSE originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk