Location : Home > L > LNK2W182MSEG
LNK2W182MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2W182MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2W182MSEG DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNK2W182MSEG CAP ALUM 1800UF 20 450V SCREW 797600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2W182MSEG RoHS Compliant 37314 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNK2W182MSEG standard package with RoHS 45240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LNK2W182MSEG CAP ALUM 1800UF 20 450V SCREW 1538100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNK2W182MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 1800uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2W182MSEG originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk