Location : Home > L > LNK2V822MSEJ
LNK2V822MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2V822MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2V822MSEJ originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNK2V822MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 8200uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2V822MSEJ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNK2V822MSEJ CAP ALUM 8200UF 20 350V SCREW 782900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2V822MSEJ CAP ALUM 8200UF 20 350V SCREW 1523400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited