Location : Home > L > LNK2V392MSEG
LNK2V392MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2V392MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2V392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 350V SCREW 792900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2V392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 350V SCREW 1533400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNK2V392MSEG CAP ALUM 3900UF 20 350V SCREW 898100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNK2V392MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 3900uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com