Location : Home > L > LNK2G222MSEF
LNK2G222MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2G222MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2G222MSEF DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNK2G222MSEF CAP ALUM 2200UF 20 400V SCREW 798700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2G222MSEF CAP ALUM 2200UF 20 400V SCREW 1539200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNK2G222MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2200uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com