Location : Home > L > LNC2W332MSEG
LNC2W332MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNC2W332MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNC2W332MSEG CAP ALUM 3300UF 20 450V SCREW 582600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNC2W332MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3300uF 450V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNC2W332MSEG CAP ALUM 3300UF 450V 20 SCREW 22340 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
LNC2W332MSEG CAP ALUM 3300UF 450V 20 SCREW 14714 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNC2W332MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3300uF 450V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC648DR Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT