Location : Home > L > LNC2V102MSEF
LNC2V102MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNC2V102MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNC2V102MSEF CAP ALUM 1000UF 20 350V SCREW 780600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LNC2V102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNC2V102MSEF CAP ALUM 1000UF 350V 20 SCREW 25630 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNC2V102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LNC2V102MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1000uF 350V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd