Location : Home > L > LNC2G272MSEH
LNC2G272MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNC2G272MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNC2G272MSEH CAP ALUM 2700UF 20 400V SCREW 795000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNC2G272MSEH CAP ALUM 2700UF 20 400V SCREW 1535500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNC2G272MSEH CAP ALUM 2700UF 20 400V SCREW 900200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNC2G272MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 400V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNC2G272MSEH CAP ALUM 2700UF 20 400V SCREW 900200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.