Location : Home > L > LNC2G122MSEF
LNC2G122MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNC2G122MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNC2G122MSEF CAP ALUM 1200UF 20 400V SCREW 596200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNC2G122MSEF CAP ALUM 1200UF 20 400V SCREW 1347400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNC2G122MSEF CAP ALUM 1200UF 20 400V SCREW 701400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNC2G122MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1200uF 400V 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNC2G122MSEF CAP ALUM 1200UF 20 400V SCREW 701400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.