Location : Home > L > LM2901T14-13
LM2901T14-13
Share on FacebookShare on Facebook
LM2901T14-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9DB833AGLFT 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
9DB833AGLFT 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
9DB833AGLFT 789455 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9DB833AGLFT IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS853310AVLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2GHz 28-LCC (J-Lead)
ICS853310AVLFT Electronics 27201 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS853310AVLFT IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS853310AVLFT IDT 57779 15+ IC CLK BUFF MUX 2:8 2GHZ 28-PLCC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8N3SV75LC-0141CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
8N3QV01LG-1069CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 250MHz 10-CLCC
8N3QV01LG-1069CDI IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ANB845N Industrial Controls, Meters Machine Vision - Lens FOCAL LENGTH 16 MM C MOUNT LENS
8N4QV01LG-0021CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 164.3555MHz 10-CLCC
8N4QV01LG-0021CDI IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCN5121MNTWG ON 5326 40-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
NCN5121MNTWG OnSemicond 1620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
NCN5121MNTWG OnSemicond 1870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
NCN5121MNTWG OnSemicond 2170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
MCP6N16T-001E/MF IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCP6N16T-001E/MF MICROCHIP 12000 2015+ NEW&ORIGINALPART BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MCP6N16T-001E/MF MICROCHIP 12000 2015+ NEW&ORIGINALPART Andy (International) Electronics Ltd
MCP6N16T-001E/MF NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72V3612L20PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 64X36X2 20NS 120QFP
72V3612L20PF8 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7143SA55PF IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-794638-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
1-794638-4 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-794638-4 TE Connectivity AMP Connectors 157170 2016+ CONN HEADER 14POS DUAL GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
1-794638-4 TE Connectivity AMP Connectors 288290 2016+ CONN HEADER 14POS DUAL GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794638-4 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
800-80-026-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-026-30-480101 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-026-30-480101 Preci-Dip 147320 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-026-30-480101 Preci-Dip 279090 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0311000042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin