Location : Home > L > LLS2Z272MELC
LLS2Z272MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2Z272MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2Z272MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 2700uF 85c 35x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2Z272MELC ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2Z272MELC CAP ALUM 2700UF 20 180V SNAP 1224000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com