Location : Home > L > LLS2Z122MELA
LLS2Z122MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2Z122MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2Z122MELA ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2Z122MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 85c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2Z122MELA CAP ALUM 1200UF 20 180V SNAP 1413200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LLS2Z122MELA CAP ALUM 1200UF 20 180V SNAP 88870 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LLS2Z122MELA standard package with RoHS 46620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LLS2Z122MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 85c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd