Location : Home > L > LLS2V681MELB
LLS2V681MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2V681MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2V681MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 680uF 85c 30x50x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2V681MELB ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2V681MELB CAP ALUM 680UF 20 350V SNAP 1439600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com