Location : Home > L > LLS2V151MELA
LLS2V151MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2V151MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2V151MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 150uF 85c 25x25x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2V151MELA DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LLS2V151MELA CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 902400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2V151MELA 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LLS2V151MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 150uF 85c 25x25x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LLS2V151MELA CAP ALUM 150UF 20 350V SNAP 1007600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.